Larissa Gacemer Kimdir Survivor 2013

Google'da Ara!
Yazar: Admin Kategori: , , Yorum: Yorum Yap
Larissa Gacemer kimdir, Larissa Gacemer kimdir vikipedi, ekşi yorumları, Larissa Gacemer twitter hesabı, Larissa Gacemer kimle evli eşi türk mü, kaç yaşında, mesleği nedir, ne iş yapıyor, biyografi yaşamı, resimleri, hayatı hakkında.

Larissa Gacemer Biyografi

1988 Sao Paulo, Brezilya doğumlu Model, Oyuncu. 17 yaşında modellik kariyerine başlayan Larissa Gacemer görev aldığı reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye'nin de içinde bulunduğu bir çok ülkede çalışmalarda bulunmuştur.

Larissa Gacemer survivor 2013İşte bu çalışmalarından birinde İzmir’de çalıştı ve bu süre zarfında tanıştığı , yakışıklı manken Burak Gacemer ile 2011 yılında dünya evine girdi.Şu anda da İstanbul’da yaşıyor. Güzel Larissa hemen yapımcıların dikkatini çekmiş olacak ki Krem dizisiyle birlikte Türk izleyicinin karşısına çıktı. Sadece model olduğu halde oyunculuğa geçen biri değil Larissa, Türkiye'ye gelmesinden önce Brezilya'da 4 yıl tiyatro eğitimi almış. Larissa Gacemer Krem adlı diziyle ilk oyunculuk deneyimini de Türkiye'de yaşıyor ve "Rüya" karakterini canlandırıyor. Evet "Krem" dizisindeki bu yabancı güzel kim? diye düşünüyorsanız cevap Larissa Gacemer

Larissa Gacemer kimdir, Larissa Gacemer hayatı, Larissa Gacemer oynadığı diziler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder