Survivor Bozok Gören Kimdir - Biyografi

Google'da Ara!
Yazar: Admin Kategori: , , Yorum: Yorum Yap
Survivor Bozok kimdir? 2013 survivior bozok gören nereli kaç yaşında yarışamaya nasıl katıldı. Kısaca hayat hiyakesini yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor yeni sezonuyla ekranlara geliyor. Gönüllü yarışmacılar birer birer açıklanıyor ve sonuncusu Bozok Gören oldu. Survivor Gönüllüler adasında yarışmaya damgasını vurmaya aday isimlerin belkide başında geliyor. Survivor Bozok, özellikle geçtiğimiz sene gönüllüler adasında yarışan ve yarışmanın en büyük favorilerinden olan Hasan gibi güçlü fiziği ve farklı stili ile dikkat çekiyor.

Survivor Bozok Gören Kimdir

Survivor gönüllüler adasının yarışmacısı Bozok Gören, 1983 yılında doğmuştur. Yarışmaya katıldığı sırada 30 yaşında olan gönüllü yarışmacı İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Gönüllüler adasında bulunsa da geçtiğimiz yıl Hasan Yanlızoğlu gibi oda çok olmasa da ünlü biridir. 2000'li yılların başında magazin gündemini bir hayli meşgul etmiş ve Neşe Erberk ajansı ile birlikte başarılı bir mankenlik kariyeri yaşamıştır. Özellikle 2002 yılında Çağla Şikel ile yaşadığı ilişki magazin dünyasında yankı bulmuştu.

Bozok, bir dönem profesyonel olarak mankenlik yapmıştır. İstanbul'da doğmuştur fakat modelliği bırakmış ve Amerika'ya gitmiştir. New York'ta yaşamaya devam eden Bozok Gören, orada bir bar açarak işletmesini de kendisi yapmıştır. Sonrasında geçtiğimiz yıl Türkiye'ye yerleşen Survivor Bozok Çeşme Alaçatı'da yaşamaya başlamıştır. New York'taki kendi barında tanıştığı Amy ile birkaç ay önce evlenmiştir. Korkutucu fiziğinin altında romantik bir insan olduğunu belirtirken, eşi Amy'e kumsalda dizlerinin üzerine çökerek "Benimle evlenir misin?" diye sormuş ve yüzüğü parmağına takmış. Fakat Amy "Hayır" yanıtı vermiş. Bunun üzerine bütün arkadaşları etraflarını sarmış ve biraz teşvik ettikten sonra "Evet" yanıtını almışlar.

Survivor Bozok Gören kimdir nereli kaç yaşında adresi telefonu twitter facebook msn mail hotmail adresleri resmi web sitesi hakkında bilgiler, Bozok Gören biyografisi, Survivor Bozok Gören resimleri fotoğrafları, Bozok Gören facebook twitter hesabı, Bozok Gören şarkıları video izle, Bozok Gören evlimi nişanlımı, Bozok Gören kaç yaşında.

Bozok Gören biyografisi, Bozok Gören evlimi nişanlımı, Bozok Gören facebook twitter hesabı, Bozok Gören kaç yaşında, Bozok Gören Kimdir, Bozok Gören şarkıları video izle, Survivor Bozok Gören Biyografisi, Survivor Bozok Gören Kimdir, Survivor Bozok Gören kimdir nereli kaç yaşında, Survivor Bozok Gören Resimleri, Survivor Bozok Gören resimleri fotoğrafları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder