Survivor Erhan Yavuz Kimdir - Biyografi

Google'da Ara!
Yazar: Admin Kategori: , , Yorum: Yorum Yap
Survivor Erhan Yavuz biyografisi hakkında bilgi. Survivor Ünlüler Gönüllüler 2013 yarışmasında "Ünlüler" adasında yarışacak bir diğer isim ise Erhan Yavuz oldu. Zorlu ada şartları altında yarışacak Erhan Yavuz hakkında birçok bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor Erhan Yavuz
Survivor Erhan Yavuz

Survivor Erhan Yavuz Kimdir

Erhan Yavuz, ülkemizde yer alan en başarılı jokerlerin başında gelmektedir. 1980 yılında Adapazarı'nda dünyaya gelmiştir ve şuanda 33 yaşındadır. Türkiye'nin önde gelen jokeylerinden biri olmasının dışında Erhan Yavuz, 12 Ağustos 2011 tarihinde Valiefendi Hipodromu'nda yapılan Plevne Koşususunda yaptığı hareketle tüm dünyada konuşulan bir isim olmuştu. Yarışta favori olan Gelibolu isimli safkanın jokeyi Halis Karataş'ın atının kantarması kopmuştu ve Erhan Yavuz yarış anında bu kantarmayı rakibine uzatarak rakibinin yarışı tamamlamasını ve oluşabilecek büyük bir kazayı önlemişti. Yarışta ise yardımcı olduğu rakibi birinci olmuştur. Bunun ardından Dünya Fair-Play Konseyi (CIFP), bu hareketi sebebiyle Macaristan'ın Gödöllö şehrindeki Sisi Sarayında Erhan'a, düzenlenen tören ile Fair Play ödülünü vermişti.

Diğer yarışmacılara nazaran daha bilinmeyen bir meslek icra eden Erhan Yavuz, bu sebeple at yarışlarıyla ilgilenen kesimler dışında pek tanınmıyor. Bu sebeple bu yazımızda size mesleği ve hayatı hakkında bilgi verdiğimiz yarışmacı atletik ve dayanıklı yapısı ile gizli favorilerden olacak gibi gözüküyor. Bildiğiniz üzere Survivor yarışmasında en önemli olan şey ilk yarışmaları kazanarak takımınıza avantaj sağlayacak besin ve barınak gibi hediyeleri kazanmak. Bu konuda Erhan Yavuz'un takımına çok yardımcı olacağını tahmin edebiliyoruz.

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor yarışmasında, 16 Mart Cumartesi günü Panama'nın İnci Adası'nda başlayacak olan Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılacak yarış sahalarının şampiyon jokeyi Erhan Yavuz, 11 Mart Pazartesi sabahı İnci Adası'na uçacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder